Science for all

Original article: http://davidseah.com/node/the-concrete-goals-tracker/

Відстежувач конкретних цілей

Відчутного прогресу шляхом фокусування на конкретні результати
Із сотень варіантів завдань у вас є в день, лише деякі з них безпосередньо сприяти прогресу. Голи в бетоні трекер (або ВКТ) призначений для навчання вас думати більш орієнтованих на результати плані, забезпечуючи короткий список, що дійсно питань; якщо це не входить у список, це не допомагає вам.

Як це працює
Є дві частини до форми: ваш список найбільш важливих завдань і тижневик трекер.

Ваша мета, щоб накопичити якомога більше очок, як ви можете шляхом розробки, що ви робите в ряді зумовлених дій, які заробляють очки. Перелік видів діяльності, побудована так, щоб нагородити більше очок, відчутних результатів (приклад :! Обналічиваніє чека), з меншою кількістю балів, нарахованих для завдань, які вносять вклад у тих головних цілей (наприклад: показуючи свою роботу на когось, вони наймають вас і дати Ви перевіряє готівку!). Список (ліворуч) призначений для фрілансера або творчої діяльності, але ви можете завантажити порожній версію і створити свій власний.

Коли збалансовані правильно, список повинен преміальних великі окуляри на день поставки, так він відчуває себе, як великого виграшу, але підтримуючи робота повинна також дати вам окуляри кожен день протягом почуттям прогресу.Дейва Відстеження тиждень міхур трекер дасть вам простий для читання візуальний звіт про те, що ви що зробили за тиждень, і якщо ви тримаєте замітки ви також згадати, чому. Ви можете сказати, на одного погляду і кількість і тип зусиль було витрачено щодня на основі заповнення в шаблоні в бульбашковій діаграмі. Це здорово для розгляду те, що ви що зробили.

Ви будете мати цей аркуш паперу на столі весь тиждень, так що ви пропонується тримати примітки. Я надав приміщення для них.

Покращена думаючи про ваших завдань

Через пару днів, ви будете залишатися більш мотивовані і почати думати про приховану способів отримати більше балів з дня; це заохочується, тому що це трапляється, продуктивній і стратегічне мислення, що відноситься до вашої мети. Чим більше ви займаєтеся, тим краще!


Якщо через пару тижнів ви знайдете вам не потрібно цю форму більше, це здорово! Ідея полягає в тому, щоб зміцнити мислення, необхідне для визнати те, що було продуктивним завдання, і те, що не; список + трекер дизайн допомагає викликати ваш природний людській жадібності і роботу з ним; люди, як правило, копатися стільки точок, як вони можуть. У цьому контексті, цілком нормально!

Один з найбільших проблем є створення власного списку точку. Знайдіть час, щоб зробити це, і спробувати зробити кожен “ешелону” точок підтримки більш високого рівня. Ви повинні тримати список завдань спрямовані на підготовку одного або двох ключових результатів, які важко активи, і не використовуйте негативні моменти. Вони просто demotivational; зосередитися на одержуваних балів, не караючи себе. Повірте мені: це достатньо.

Хто використовує його?
ВКТ є великим для людей, розробляє новий бізнес або вивченні нового навику. Це допомагає їм відчувати, що вони роблять у той час як прогрес кондиціонування правильний вид мислення.

Який я повинен завантажити?
Є кілька різних типорозмірів. Почніть зі стандартною версією, яка є повнорозмірний лист. Якщо ви знаходитесь у творчій діяльності, список я забезпечують роботу добре, як є.

Для інших підприємств, ви можете змінити список. Є порожні версії, де ви можете набрати в списку себе і зберегти його як частину PDF; Ви повинні будете Adobe Acrobat Reader для цього, який можна безкоштовно завантажити.

Більше інформації
Для навчання новим навичкам, ви будете мати, щоб придумати свій власний список. Є кілька версій в Інтернеті, що люди зробили, наприклад, ShredTracker Лорі Лінструт для практикуючих на гітарі і бути дивним, як її!

Для отримання більш докладної інформації про теорії дизайну за форму, прочитати оригінальний пост. Мислення про це описано досить докладно.